Exception: Error: Database returned no results in /home/omidkids/public_html/classes/TreeNode.php:42 Stack trace: #0 [internal function]: TreeNode->__construct(false) #1 /home/omidkids/public_html/classes/TreeNode.php(72): PDOStatement->fetchObject('TreeNode', Array) #2 /home/omidkids/public_html/classes/CommentSection.php(17): TreeNode->__construct(49, true, NULL) #3 /home/omidkids/public_html/includes/index.php(149): CommentSection->__construct(49, 'news') #4 /home/omidkids/public_html/index.php(33): include('/home/omidkids/...') #5 {main} افتتاح سایت پوشاک بچه گانه امید – – پوشاک بچه گانه امید
افتتاح سایت پوشاک بچه گانه امید

افتتاح سایت پوشاک بچه گانه امید

مفتخریم با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه تولید البسه کودک و نوجوان تحت برند امید آماده ارائه تولیدات و خدمات در طرح ها و ایده های متنوع با کیفیت و قیمت مطلوب، خدمت مشتریان عزیز باشیم.

ما همواره گل های زندگی را شایسته بهترین ها دانسته و با این رویکرد محصولات خود را بصورت  صد در صد پنبه با استفاده از بهترین مواد اولیه و طرح های ناب، تولید و عرضه می نمائیم.

از این رو با آغاز سال جدید همت گمارده و قدم در راه ایجاد این سایت برای ارتباط بهتر با شما نموده ایم. امیدواریم بتوانیم در این عرصه با همکاری شما عزیزان موفق باشیم.

(1) نظرات

An error has been occurred

لطفا نظرات خود را برای ما ارسال نمائید.

To Top